• REFERANSLARBiz sustuk; Referanslarımız konuşuyor.
  • YAZILIM GELİŞTİRMEÖzel Yazılım İhtiyaçlarınızın Tümü Emin Ellerde.
  • WEB SİTESİYeni Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Site
1 2 3 4 5
IP TV Canlı Yayın Sistemi anlık olarak dilediğiniz kadar kamera görüntüsünü takipçilerinizle buluşturuyoruz.
 
Uzak mesafe kablosuz ağ çözümü ile Veri transferleri, Ses ve Görüntü aktarımı, voip, internet, hot spot, uzaktan yönetim gibi uygulamalar, iki nokta arasında (Point to Point) kuş uçuşu 40 km mesafeye kadar...
 
İşleriniz büyüdükçe teknoloji ihtiyaçlarınız artış gösterecektir. Bazen işlerinizi hazır paket yazılımlarla devam ettirebilmek neredeyse imkansız bir hal almaktadır.
 
5651 numaralı kanun ve ilgili Telekomünikasyon Kurumu (TİB) yönetmeliği her kurum için bazı yükümlülükler getiriyor. Bu anlamda kurumların yükümlülüklerini hatırlatmak istiyoruz.
 
Her gün bir çok firma verilerine virüs bulaşması veya disk çökmesi sebebiyle önemli sıkıntılar yaşamaktadır. Önemli verilerinizin ve yazılımlarınızın günlük, haftalık ve aylık bazda yedeklenmesi önerilmektedir.
 
Network ağınızın güvenli ve sağlam bir yapıya sahip olması şüphesiz işinizden alacağınız verimi maksimum seviyeye çıkarmaktadır.
 
Yeni Türk Ticaret Kanunu'na uygun web sitenizi tasarlayıp sadece saniyeler içinde veri girişi yapabileceğiniz şekilde şifrenizle teslim ediyoruz.
 
İşletmeniz için en önemli meselerden biri güvenliğini sağlamanızdır. Yaşanacak münferit durumlar sizi kanunlar karşısında son derece güç durumda bırakabilir.
 
Şehir kamera sistemi ile şehrinizin tanıtılması konusunda hep bir adım öndesiniz. Üstelik cep telefonlarından da ekstra program ve ayar gerensinimi olmadan aynı anda yüzlerce, hatta binlerce kişiye yayınınızı izletebilirsiniz.
 
Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri
0 356 214 70 65 - 0 533 684 55 22
cihad@sur.com.tr - Alipaşa Mah. Yeni Hükümet Yanı No:16 Tokat/Merkez