• REFERANSLARBiz sustuk; Referanslarımız konuşuyor.
  • YAZILIM GELİŞTİRMEÖzel Yazılım İhtiyaçlarınızın Tümü Emin Ellerde.
  • WEB SİTESİYeni Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Site
1 2 3 4 5
 • Kablosuz Ağ Çözümleri

Uzak mesafe kablosuz ağ çözümü ile Veri transferleri, Ses ve Görüntü aktarımı, voip, internet, hot spot, uzaktan yönetim gibi uygulamalar, iki nokta arasında (Point to Point) kuş uçuşu 40 km mesafeye kadar, noktadan çok noktaya (Point to Multipoint) ise 25km mesafeye kadar da geniş bant omurgalı kablosuz ağ üzerinde taşınır.

Kurumlar uzak mesafe kablosuz ağ çözümü için aylık iletişim gideri ödemeden uzak noktalarda bulunan birimlerini (şube, mağaza, depo, şantiye) mevcut ağ yapısına dahil eder. Alternatif kablolu altyapı sistemlerine göre kurulum maliyeti %50 daha ekonomik olup, kurulum ve kullanım açısından da verimlidir.

Uzak mesafe ağ çözümü herhangi bir doğal afet ya da olağanüstü bir durumda da hiçbir iletişim teknolojisine gerek kalmadan, verilerin sorunsuz ve kesintisiz olarak iletimini sağlamaya devam eder. Bu nedenle şehir güvenlik sistemlerinde, okul, hastane, emniyet gibi kurumlarda, büyük yerleşim sitelerinde, endüstri tesislerinde ve şantiyelerde kablo ile bağlantının imkansız ya da zor olduğu her alanda güvenle kullanılabilir.

Uzak mesafe ağ çözümlerinde suya, ısıya, darbe ve sarsıntılara, manyetik alan etkilerine, voltaj ve akım dalgalanmalarına karşı dayanıklı olarak tasarlanmış, her türlü ortam koşullarında ve performans kaybı olmadan geniş kapsama alanı sağlayan ürünleri kullanmaktadır.

 
Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri
0 356 214 70 65 - 0 533 684 55 22
cihad@sur.com.tr - Alipaşa Mah. Yeni Hükümet Yanı No:16 Tokat/Merkez