• REFERANSLARBiz sustuk; Referanslarımız konuşuyor.
  • YAZILIM GELİŞTİRMEÖzel Yazılım İhtiyaçlarınızın Tümü Emin Ellerde.
  • WEB SİTESİYeni Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Site
1 2 3 4 5
 • IP TV Canlı Yayın

 

Aynı anda 1000 kişinin izleyebileceği bir alt yapıya kavuşun ve izleyicileriniz codec, yazılım veya şifre gibi gereksiz teferruatlarla uğraşmasın. Avenir, Dahua, Acti marka kayıt cihazı, ip kamera ve nvr cihazlarınızı artık bir video sunucusu gibi kullanabilirsiniz. Pahalı canlı yayın cihazlarına ihtiyacınız yok. Tüm ihtiyacınız olan bir kamera ve bir dvr. Görüntülerinizi internet de paylaşmak istediğinizde önünüze bir çok engel çıkar.

Kaliteli Ürünlerle Kaliteli Canlı Ve Sesli Yayın.
CCTV kamera sistemi ürünlerinin tamamı kapalı devre görüntüleme amaçlı imal edilmiştir ve yazılımlarının güvenlik seviyesi üst seviyelerdedir. Bundan dolayı görüntülerinize bağlanmak istediğinizde şifre sorar özel yazılımlar yüklemenizi ister. Tüm bunları aşarak internet üzerinden izlemek veya yayınlamak istediğinizde bu seferde sınırlı kullanıcı sorunuyla karşı karşıya kalırsınız. Artık tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Active X yok, codec yok, şifre yok, kullanıcı sınırı yok.

Mükemmel Canlı Yayın İçin Gereken Tüm Alt Yapı Bizden. 
Etkinliğinizi sosyal medya'da izlenebilir ve paylaşılabilir hale getirin. Etkinliğiniz canlı olarak internet kullanıcılarının ekranlarına taşınır. Bu sayede daha fazla kişi etkinliğiniz hakkında konuşur. Sosyal medya takipçileri ile paylaşarak salon ve koltuk sınırlaması olmadan hiç ulaşamadığınız kitleler tarafından dahi izlenebilir olmasını sağlar. Canlı yayınlanan pek çok etkinlik global olarak da ses getirmeye başlamıştır. Baştürk Bilişim ile tüm dünyadan izlenebilir hale gelen etkinlikler uluslararası pek çok iş birliğinin doğmasını sağlamış, etkinlik sahipleri ve katılımcıların global imajına olumlu yönde katkı sağlamıştır.

Diğer Canlı Yayın Sistemlerine Çuvallarla Para Ödemeyin!..
Hizmeti Bizden Uygun Fiyata Temin Edin!... Artık görüntülerinizi internet üzerinden canlı ve sesli yayınlayabilir ve bu yayını aynı anda 1000 kişi izleyebilme kapasitesine ulaşabilirsiniz. Size özel bu hizmetten yararlanmak ve daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

 

Tokat Belediyesi Canlı Yayın Kameraları ve Web TV'ye göz atabilirsiniz.


 
Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri
0 356 214 70 65 - 0 533 684 55 22
cihad@sur.com.tr - Alipaşa Mah. Yeni Hükümet Yanı No:16 Tokat/Merkez