• REFERANSLARBiz sustuk; Referanslarımız konuşuyor.
  • YAZILIM GELİŞTİRMEÖzel Yazılım İhtiyaçlarınızın Tümü Emin Ellerde.
  • WEB SİTESİYeni Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Site
1 2 3 4 5
 • Akınsoft Wolvox

Akınsoft Wolvox ile bir adım öne çıkın! İşinizin büyümesinden korkmayın. Genel muhasebeden restorant otomasyonuna kadar bir çok çözümü içinde barındıran tek yazılım: Akınsoft Wolvox.

 

WOLVOX Genel Muhasebe 

WOLVOX Genel Muhasebe en güvenilir ofis ortağınız. Detaylı hesap planı oluşturabilme, aylık ve kesin mizanlarınızı ayrıntılı olarak alabilme, detaylı raporlama, başka bir çalışma yılından veya şirketten hesap planı aktarabilme, ayrıntılı gelir tablosu ve ayrıntılı bilanço dökümü alma, otomatik KDV aktarımı ile faturalarda KDV aktarımını kolaylıkla yapabilme, silmek istediğiniz faturaları iptal edebilme ve istediğiniz zaman işleme koyabilme, rapor uyarlama aracı ile mevcut raporlarınızı kolayca yeniden tasarlayabilme ve WOLVOX Ön Muhasebe ile tam entegre olma gibi özgün özellikleriyle, kritik yönetim kararlarınızı güvenilir veriler ile zamanında alarak, ekonomi politikalarınızı planlayabilirsiniz. 

 

Ayrıca WOLVOX ERP E-Business'in Yedekleme Sistemi sayesinde verileriniz, periyodik olarak (saatlik ve günlük) otomatik yedeklenir, böylece verileriniz Yedek Dosyası' nda güvenle saklanmış olur. WOLVOX Genel Muhsebe, size farklı ve akıcı çalışma ortamı sunmayı hedefliyor. 

 

MODÜLLER 

* Düzen Hesap Planı

* Fiş İşlemleri

* Dönem Sonu İşlemleri

* Defterler (Yevmiye Defteri, Defter-i Kebir)

* Mizan (Aylık Mizan, Kesin Mizan)

* Mali Tablolar (Gelir Tablosu, Bilanço)

 
Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri
0 356 214 70 65 - 0 533 684 55 22
cihad@sur.com.tr - Alipaşa Mah. Yeni Hükümet Yanı No:16 Tokat/Merkez