Menu
Your Cart

BLOG Besleme Kaynağı

02 Ağu CredSSP Uzak Masaüstü Bağlantı Hatası Çözümü
SUR 0 3453
Aslında 2 çözümü olan bu sorunun en kolay olanını sizlerle paylaşacağım.Windows 10 Home gibi gpedit.msc bulunmayan bilgisayarlarda hatanın çözümü için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.Ancak  Tüm windows 10 sürümlerinde geçerlidir.Başlat çubuğuna cmd yazın ve çıkan komut istemine sağ tuş tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” ı seçin.Açılan cmd..
24 Eki Kamu Faturası Gönderiminde Hata Alınması Durumunda Kontrol Edilmesi Gereken Alanlar
0 340
Kamu faturası gönderiminde hata alınması durumunda aşağıda belirtilen adımlar kontrol edilmelidir. Minimum program sürümleri Wolvox ERP 8.19.03 , Wolvox KontrolPanel 8.03.58 olmalıdır.Cari tanımlarında bulunan vergi numarasının sonunda boşluk olmamalı ve cari e-Fatura mükellefi olmalıdır.Cari tanımında 'Hesap Bilgileri' alanında bulunan ' Kamu Kuru..
08 Eyl Zirve Bordro Entegrasyon Yazılımı
SUR 0 14862
Zirve Yazılım bordro yazılımı kullanan müşterilerimiz için yeni oluşturduğumuz entegrasyon yazılımı ile personel bordrolarınızı kolayca internette yayınlayabilirsiniz. Entegrasyon yazılımını kullanarak hem zamandan hem de kağıttan tasarruf edersiniz.Entegrasyon yazılımını kullanarak her ay maaşlar yapıldıktan sonra personellerin her birinin bordrol..
24 Eki E-Ticaret Entegrasyon Yazılımı
SUR 0 1167
Fiziksel mağazalar son zamanlarda e-ticarete giriş yapmaya başladı. Bir süre sonra ürünler artmaya başladıkça en büyük sorunlar şunlardır:Yeni ürünlerin siteye tanımlanmasıStok sayısı azalan ürünlerin satışa manuel kapanması, kapatılmayan ürünlerin satılması ve satışın iptal edilmesiÜrün fiyatlarının manuel olarak sürekli güncellenmesi zorluğu.Yapt..
14 Mar Tunçmatik Tokat Yetkili Çözüm Ortağı ve Servisi
SUR 0 1207
tuncmatik 1969 yılında Türkiye’de elektrik ve elektronik konusunda yerli üretim yapmak amacı ile İstanbul’da kuruldu. 1970’li yıllarda tuncmatik adının yurt çapında yayılmasını sağlayan ve Türkiye’de bir ilk olan TV voltaj regülatörü üretimine başladı. Daha sonrasında 1980’lerde ülkemizde artan enerji sıkıntısına bir çözüm bulmak amacı ile alternat..
24 Eki Comodo Antivirüs Çözüm Ortaklığı
SUR 0 6360
Comodo Antivirüs Kurumsal Ürünler Tokat Yetkili Çözüm Ortağı Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olmuştur. Gelişmiş özellikleriyle antivirüs sektörüne getirdiği yenilikleri size detaylı bir demo ile sunum yapmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yetki Belgemiz:..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)