Menu
Your Cart

Hakkımızda

İletişim ve teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmelerin yaşamımızı, kültürümüzü, iş yapış biçimlerimizi yeniden şekillendirdiği günümüzde, Sur Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri 2002  yılından bugüne kadar tüm gelişmeleri tetikleyen bilişim sektörünün odağında faaliyet göstermektedir.

Bilişim sektörüne ilk adımını bilgisayar, sarf malzemeleri, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve network kurulum çözümleri ile Tokat‘ta atan firmamız kısa süre sonra bilgisayar yazılım ve web geliştirme hizmeti vermeye başlamıştır.

2003 yılından itibaren her biri kendi alanında önemli yere sahip kamu kurum ve kurumsal işletmelere masaüstü yazılım çözümleri sunulmaya başlanmıştır. Günümüze kadar halen çalışmakta olan ve destek sağladığımız yazılımlarımız bulunmaktadır.

Firmamız; 2005 yılında sektörün web yazılımlara doğru evrilmesi sonucunda web yazılım hizmetleri vermeye başlamıştır. Günümüze kadar devam ettirdiğimiz bu hizmet kapsamında özel çözümler üreterek kamu kurum ve kurumsal firmaların ihtiyaçları ile birebir örtüşen özel çözümler üreterek çalışmalarına destek olmaktaktayız.

2015 yılına kadar sıraladığımız çalışmaları sürdüren firmamız mobil yazılım sektöründe çözümler üretmeye başlayarak müşterilerine rakipsiz çözümler sağlamayı hedef edinmiştir.