Menu
Your Cart

IP Kamera Canlı Yayın

Yalnızca kamera ve internet bağlantısını sağlıyorsunuz. Sizleri milyonlarca kişinin aynı anda izleyebildiği alt yapıya kavuşturuyoruz. İzleyicileriniz profesyonel bilgi gerektiren teferruatlarla uğraşmamasını sağlıyoruz. Donanım ve yazılım alt yapısını ve konfigürasyon işlemlerinin tamamen biz sağlıyoruz.

İzleyicilerin bilgisayar, tablet, cep telefonu veya hangi işletim sistemini kullandığı hiç önemli değil. Kurulumunu yaptığımız sistem her türlü cihazda sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

 

Ortaya nasıl birşey çıkacağını sorarsanız yakın zamanda kurduğumuz sistemlerden biri aşağıdaki gibidir.
Etkinliğinizi sosyal medyada izlenebilir ve paylaşılabilir hale getirin. Kurduğumuz sistemle etkinliğiniz canlı olarak internet kullanıcılarının cihazlarına taşınır. Bu sayede daha fazla kişi etkinliğiniz hakkında konuşur. Sosyal medya takipçileri ile paylaşarak hiç ulaşamadığınız kitleler tarafından dahi izlenebilir olmasını sağlar.

Canlı yayınlanan pek çok etkinlik dünya çapında ses getirmeye başlamıştır.

Artık görüntülerinizi internet üzerinden canlı ve sesli yayınlayabilir. Bu sayede milyonlarca insana ulaşmış olursunuz. Bu hizmetten faydalanabilmek için bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.